Воља и машта могу свашта

Креативност, машта и воља да се ново сазна и примени, одлични су састојци за добру радионицу коју су 15.05. 2019. ученици IV 5 разреда осмислили и спровели уз помоћ учитељице Наде Шушак у склопу акције „Микина пијаца“.

Хуманитарна продајна акција наших ђака спроведена је у сарадњи са школом „Мика Антић“ . Ученици су израђивали различите предмете и продавали посетиоцима. Новац је намењен фондацији „Тијана Јурић“ за децу којој је неопходно лечење.

Спортске игре младих 15.05.

Због неповољних временских услова акција „Спортских игара младих“ је за ученике разредне наставе одржана у просторијама школе.

Лоше време није покварило расположење најмлађих за учешће у спортском дану јер су се учитељице и учитељи побринули да им боравак у школу буде забаван и да буду активни.

Између две ватре

Судија

Навијачи

Такмичари

У жару игре

Ученици предметне наставе су у пратњи одељенских старешина и професора физичког васпитања посетили манифестацију на Спенсу коју су испратили сви домаћи локални и национални медији.