Važno obaveštenje o načinu upisa budućih prvaka

Poštovani roditelji budućih prvaka,

u prilogu Vam ostavljamo link preko koga možete iskazati zainteresovanost da dete upišete u našu školu. Izbor naše škole pojaviće se učenicima koji teritorijalno pripadaju školi, kao i onima koji teritorijalno ne pripadaju, ali im je odobrena molba za upis i uneli smo ih u sistem.
Ukoliko se nekome od istih ipak ne pojavljuje kao opcija u izboru naša škola, molimo Vas da na mail sekretar@kostatrifkovicns.edu.rs posaljete ime i prezime deteta kao i njegov jmbg, kako bi ga uneli u sistem odobrenih molbi, te ćete nakon toga dobiti mogućnost odabira i naše škole.
Molimo Vas i da se upoznate sa obaveštenjem koje se nalazi na linku, a koje se tiče odlaganja zvaničnog upisa do prestanka vanrednog stanja u državi. Pratite sajt škole i za sve buduće informacije.
Direktor škole
Milan Spasojević, prof