Obaveštenje za roditelje budućih prvaka i druge zakonske zastupnike

Poštovani roditelji budućih prvaka,

Svi oni roditelji čija deca teritorijalno pripadaju našoj školi, a nisu uspeli preko eUprave da iskažu zainteresovanost za upis, potrebno je da na mail sekretar@kostatrifkovicns.edu.rs dostave sledeće podatke: Ime i prezime deteta, njegov jmbg, ime i prezime jednog od roditelja ili drugog zakonskog zastupnika, njegov jmbg, email adresu kao i kontakt telefon roditelja, te će sekretar škole izvršiti upis umesto Vas.
Roditelji prvaka koji nam ne pripadaju teritorijalno, nema potrebe preko sajta eUprave da iskazuju zainteresovanost, jer samim odobravanjem molbi uneti su u sistem odnosno na listu naše škole i svi će biti upisani.
Termine testiranja koje će se obaviti nakon okončanja vanrednog stanja u državi izabraćete naknadno elektronski putem. Za više informacija o istom pratite sajt škole.