Стручно усавршавање у ОШ „Коста Трифковић“

У суботу и недељу 8. и 9. јуна у просторијама школе одржано је стручно усавршавање за наставнике из ОШ „Коста Трифковић“ Нови Сад, ОШ „Соња Маринковић“ Нови Сад, ОШ „Петефи Шандор“ Нови Сад и ОШ „Људовит Штур“ Кисач.

Циљ обуке је способљавање наставника, стручних сарадника и директора основних школа и гимназија за остваривање образовно-васпитне праксе у складу са новим програмима наставе и учења и праћење сопственог рада.

Током два дана просветне саветнице Соња Миладиновић и Соња Париповић пружиле су обиље значајних информација за рад у педагошкој пракси.

Тридесет и четири учесника ће своје сертификате добити након трећег дана онлајн обуке која је саставни део овог процеса.
Улагањем у знање и усавршавање наши наставници су показали да је прави наставник увек ученик који ради на себи и свом професионалном портфолију који је део педагошког рада.